فیلم مستند شکار

خرید فیلم و مستند شکار حیوانات

فروش مستندهای شکار در طبیعت،مستندهای شکار حیوانات،خرید فیلمهای واقعی شکار

شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی


کمتر شکارچی را می توان یافت که شکار کبوتر با تفنگ بادی را تجربه نکرده باشد و کمتر شکارچی هست که رویای شکار خرگوش با تفنگ بادی را در سر نپرورانده باشد. اولین تفنگی که یک شکارچی بدست می گیرد و با آن فنون تیراندازی را یاد می گیرد، تفنگ بادی می باشد و می توان گفت عشق به شکار کردن و تیراندازی از همین تفنگ بادی آغاز می شود. تفنگ بادی تنها اسلحه ای می باشد که بزرگ و کوچک نمی شناسد. در هر سنی که باشید می توانید از آن استفاده کرده و از شکار خود لذت ببرید.

مجموعه فیلمهای شکار با تفنگ بادی که کلاً شامل ۳ فیلم می باشد (ما در حال حاضر قسمت اول آن را در سایت می گذاریم و به مرور ۲ فیلم بعدی را نیز در اختیار علاقمندان به شکار و اطلاعات در مورد تفنگهای بادی و انواع ساچمه های تفنگ بادی قرا خواهیم داد). در این فیلم که به شکار کبوتر و خرگوش و …

با تفنگ بادی می پردازد، شما با آخرین تکنولوژی در ساخت تفنگهای بادی، قوی ترین تفنگهای بادی، مقایسه چندین تفنگ بادی از لحاظ قدرت با یکدیگر و نحوه انتخاب دوربین و پایه دوربین مناسب برای تفنگهای بادی و به ویژه شکار کبوتر، خرگوش و کلاغ و … با تفنگ بادی آشنا می شوید که امیدواریم مورد توجه دوستداران شکار با تفنگ بادی قرار بگیرد.


این مجموعه کامل گردیده و هر سه مجموعه این مستند در این پکیج ارسال میگردد

سه عدد دی وی دی شامل سه قسمت مختلف از شکار کبوتر و خرگوش با تفنگ های بادی مختلف

مجموعه ای کامل و جذاب برای دوستداران شکار و طبیعت

نکته قابل توجه اینکه این مجموعه در سایتهای خارجی بیش از ۵۰ هزار تومان به فروش میرسد

ما فقط ۷۵۰۰ تومان بابت این سه قسمت قرار داده ایمicon

تعداد: 3 DVD


+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد ۱۳۹۰ساعت 11:5  توسط peyda  |