فیلم مستند شکار

خرید فیلم و مستند شکار حیوانات

فروش مستندهای شکار در طبیعت،مستندهای شکار حیوانات،خرید فیلمهای واقعی شکار

شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی


کمتر شکارچی را می توان یافت که شکار کبوتر با تفنگ بادی را تجربه نکرده باشد و کمتر شکارچی هست که رویای شکار خرگوش با تفنگ بادی را در سر نپرورانده باشد. اولین تفنگی که یک شکارچی بدست می گیرد و با آن فنون تیراندازی را یاد می گیرد، تفنگ بادی می باشد و می توان گفت عشق به شکار کردن و تیراندازی از همین تفنگ بادی آغاز می شود. تفنگ بادی تنها اسلحه ای می باشد که بزرگ و کوچک نمی شناسد. در هر سنی که باشید می توانید از آن استفاده کرده و از شکار خود لذت ببرید.

مجموعه فیلمهای شکار با تفنگ بادی که کلاً شامل ۳ فیلم می باشد (ما در حال حاضر قسمت اول آن را در سایت می گذاریم و به مرور ۲ فیلم بعدی را نیز در اختیار علاقمندان به شکار و اطلاعات در مورد تفنگهای بادی و انواع ساچمه های تفنگ بادی قرا خواهیم داد). در این فیلم که به شکار کبوتر و خرگوش و …

با تفنگ بادی می پردازد، شما با آخرین تکنولوژی در ساخت تفنگهای بادی، قوی ترین تفنگهای بادی، مقایسه چندین تفنگ بادی از لحاظ قدرت با یکدیگر و نحوه انتخاب دوربین و پایه دوربین مناسب برای تفنگهای بادی و به ویژه شکار کبوتر، خرگوش و کلاغ و … با تفنگ بادی آشنا می شوید که امیدواریم مورد توجه دوستداران شکار با تفنگ بادی قرار بگیرد.


این مجموعه کامل گردیده و هر سه مجموعه این مستند در این پکیج ارسال میگردد

سه عدد دی وی دی شامل سه قسمت مختلف از شکار کبوتر و خرگوش با تفنگ های بادی مختلف

مجموعه ای کامل و جذاب برای دوستداران شکار و طبیعت

نکته قابل توجه اینکه این مجموعه در سایتهای خارجی بیش از ۵۰ هزار تومان به فروش میرسد

ما فقط ۷۵۰۰ تومان بابت این سه قسمت قرار داده ایم



icon

تعداد: 3 DVD


+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد 1390ساعت 11:5  توسط peyda  |